Teplá voda v bazénu díky plachtě

Toužíte po tom, koupat se ve vaší nádrži i v době, kdy ještě sezóna koupání plně nezačala nebo i v případě, že máte větší nádrž, která potřebuje delší čas k tomu, aby její voda měla uspokojivou teplotu? Nemusíte čekat na to, až se venku oteplí natolik, že vám sluneční paprsky vodu přirozeně ohřejí.
Uspěchat tento proces můžete díky solární plachtě Techneco, která vám přinese teplejší vodu během několika dnů.

struktura

Studená voda se vám zcela vyhne

Solární plachta funguje na principu solárního ohřevu, kdy se díky veškeré energie ze sluníčka voda oteplí rychleji, a to i bez vaší pomoci a zdlouhavého čekání.Zpravidla se většina lidí přiklání k černé variantě plachty, ovšem v nabídce nalezete i modrou a stejně účinnou, která vám přinese prvotřídní výsledky.
Neuspokojujte se už s vodou, ve které nevydržíte ani deset minut jenom proto, že vám bude zima. Abyste váš bazén využívali naplno a během celého letního období, postarejte se o to, aby měla jeho voda příjemnou teplotu díky použití účelové plachty.

Částečně i krycí plachta

I když tuto plachtu nelze považovat za krycí, částečně vám pomůže v tom, aby se vám na hladině vaší vody nevyskytovaly nežádoucí nečistoty. Na rozdíl od krycí, se ta solární umísťuje přímo na hladinu vody a nijak se neupevňuje po stranách nádrže.

  • I díky tomu, že mezi ní a vodní hladinou nebude žádný vzduch, bude teplota situována přímo do vody a ohřeji ji i ve spodní části.

lehátko v bazénu

Velikost i na přání

Jestli vlastníte bazén, na který nelze položit žádnou z dostupných solárních plachet v nabídce, nezoufejte. Máte možnost objednat si váš vlastní rozměr na míru vaší nádrže, díky čemu se dopracujete k tomu, po čem tolik toužíte – po teplejší vodě, ve které byste mohli trávit i hodiny bez toho, abyste měli nutkání z ní vylézat díky takzvané husí kůži.
Koupě solární plachty se vám tedy vyplatí všemi deseti a pokládá se za příslušenství, které je komfortní a v současné době i jedno z nejvyhledávanějších k bazénu.

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek